skip to Main Content
Πρόγραμμα
ΑΝΔΡΙΚΟ
Τρίτη 19:00 - 20:30
Τετάρτη 19:00 - 20:30
Πέμπτη 19:00 - 20:30
Παρασκευή 20:30 - 22:00
Κυριακή 15:30 - 17:00
ΕΦΗΒΙΚΟ (2001 - 2002 - 2003)
Δευτέρα 21:00 - 22:30 Αγώνας
Τετάρτη 17:00 - 18:30 Σάλα
Παρασκευή 17:00 - 18:30 Σάλα
Σάββατο 15:00 - 17:00 Σάλα
Κυριακή 14:00 - 16:00 Σάλα
ΠΑΙΔΙΚΟ (2004)
Δευτέρα 19:15 - 20:45 Αγώνας
Τετάρτη 15:30 - 17:00 Σάλα
Παρασκευή 15:30 - 17:00 Σάλα
Σάββατο 11:45 - 13:15 Σάλα
Κυριακή 13:30 - 15:30 Ανοικτό
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ I (2005)
Δευτέρα 19:15 - 20:45 Αγώνας
Τετάρτη 15:30 - 17:00 Σάλα
Παρασκευή 15:30 - 17:00 Σάλα
Σάββατο 11:45 - 13:15 Σάλα
Κυριακή 13:30 - 15:30 Ανοικτό

Α

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ II (2006)
Δευτέρα 16:30 - 18:00 Σάλα
Τρίτη 18:00 - 19:00 Ανοικτό (Αναπλήρωση)
Πέμπτη 18:00 - 19:00 Ανοικτό
Σάββατο 13:30 - 15:00 Σάλα
Κυριακή 11:00 - 12:30 Κλειστό

ΜΙΝΙ (2007)

Δευτέρα 16:30 - 18:00 Σάλα
Τρίτη 18:00 - 19:00 Ανοικτό (Αναπλήρωση)
Πέμπτη 18:00 - 19:00 Ανοικτό
Σάββατο 13:30 - 15:00 Σάλα
Κυριακή 11:00 - 12:30 Κλειστό
ΠΡΟΜΙΝΙ (2008)
Δευτέρα 18:00 - 19:00 Σάλα
Πέμπτη 18:30 - 19:30 Κλειστό
Σάββατο 09:30 - 10:45 Σάλα
Κυριακή 12:00 - 13:30 Ανοικτό

JUNIOR  I (2009)

Τετάρτη 17:30 - 18:30 Κλειστό
Πέμπτη 17:30 - 18:30 Κλειστό
Παρασκευή 18:00 - 19:00 Κλειστό (Αναπλήρωση)
Σάββατο 12:00 - 13:30 Ανοικτό
Κυριακή 09:30 - 10:45 Σάλα

JUNIOR II (2010)

Τετάρτη 17:30 - 18:30 Κλειστό
Πέμπτη 17:30 - 18:30 Κλειστό
Παρασκευή 18:00 - 19:00 Κλειστό (Αναπλήρωση)
Σάββατο 12:00 - 13:30 Ανοικτό
Κυριακή 09:30 - 10:45 Σάλα
ACADEMY I (2011-2012)
Τρίτη 17:00 - 18:00 Ανοικτό
Παρασκευή 17:00 - 18:00 Κλειστό
Σάββατο 11:00 - 12:00 Κλειστό
Κυριακή 11:00 - 12:00 Κλειστό

ACADEMY II (2013-2014)

Τρίτη 17:00 - 18:00 Ανοικτό
Παρασκευή 17:00 - 18:00 Κλειστό
Σάββατο 11:00 - 12:00 Κλειστό
Κυριακή 11:00 - 12:00 Κλειστό

Ολοι οι αγώνες των τμημάτων απο Aνδρικό εως και 2010 γίνονται στην Σάλα. Οι 2011 – 2014 θα παίζουν στα κλειστά.

Σάλα: Κλειστό γυμναστήριο ορόφου
Κλειστό: Κλειστός χώρος περιμετρικά και στεγασμένος, ανακαινισμένος και αναβαθμισμένος, κάτω από τα γήπεδα 5×5